KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13051359
nr 1305 1359
Gravyr
1800-tal, bladets mått: 27x30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:04:43
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gravyr
Kondition: slitage
nr 1305 1359
Gravyr
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 3 februari 2020 |